Lag NM 2020

Facebook

Hvam GK skal også i år delta på lag NM som arrangeres 18-19 Juli på Romerike GK. Laget skal bestå av minimum 4 spillere – maksimalt 5 spillere. Turneringen er slagspillkonkurranse uten handicap over 3 runder.

Dag 1: 18 hull Foursome

             18 hull Four-ball

Dag 2:  18 hull single.

Hvam GK arrangerer treninger/spill som en del av uttaket av laget. En trening på Hvam GK med et kort info møte i forkant og to 18 hull runder på Romerike GK. Uttaket vil bli basert på en helhetsvurdering, men ved «like» treningsresultater vil endelig lag bli avgjort på Amerikans uttak på innspill runden 17 Juli.

Alle som ønsker å delta sender en e-post med navn, golf id og hcp innen 2 Juli.

 e-post: bgranu@online.no

Flere innlegg

Dugnad 6. mai kl 18:30

Dugnad mandag 6. mai kl 18:30. Oppmøte ved klubbhuset. Gjøremål: Med vennlig hilsen Styret i Hvam Golfklubb PS! Hvis det blir pen

Nå åpner golfbanen

En gladnyhet til alle våre medlemmer og gjestespillere. Hvam Golfbane åpner Fredag 26 April.Golfbox er åpen for booking av starttid. Vi sees

Protrening med Håkon Svenneby

PRO TRENINGER MED HÅKON SVENNEBY PÅ HVAM GOLFKLUBB VÅREN 2024 Hei alle være medlemmer, Fra Tirsdag 30 April drar vi i gang