Gavin slutter som greenkeeper på Hvam Golfbane

Facebook

I would like to inform you all that i will be leaving Hvam this year as your head greenkeeper. i will be taking up a new position as Course manager at Oppegard Golfklubb from the 1st february. It has been a great experience to work at Hvam and i have appreciated all the support that i have had from  you all. I hope i have left the course in better condition than when i started and i wish the course/club all the very  best in the future. I will continue to live locally so i look forward to visiting Hvam next year and catching up with many of you that i have worked closely with and consider friends.

Good luck for the future

Gavin

Vi takker Gavin for fantastiske baneforhold de siste årene, og ønsker han lykke til videre i sin stilling som head greenkeeper på Oppegard Golfklubb.

Viken Fylkeskommune og Hvam videregående er nå i full gang med å finne en erstatter. Ser du etter en jobb som greenkeeper eller kanskje kjenner noen som gjør det? Se hele stillingsannonsen her, https://www.finn.no/job/fulltime/ad.html?finnkode=241084498

Flere innlegg

Innkalling til årsmøte i Hvam Golfklubb

Styret i Hvam Golfklubb innkaller med dette til årsmøte 2024. Sted: Peisestua på Hvam videregående skoleDato: 20. marsTid: 19.00 Medlemmer har frist

Golftrening for voksne og juniorer

Golftrening for voksne Hvam golfklubbs nye Pro, Håkon Svenneby, holder tre treninger for klubbens voksne medlemmer tre tirsdager, 5., 12. og 19.

Vinnerne av klubbmesterskapet 2023

Vi gratulerer årets klubbmestere, Håkon Svenneby, og klubbmester senior, Roy Fjeld, for deres fremragende prestasjoner i årets klubbmesterskap i 2023. Lørdagen viste